Kontakt

Flexibel och individanpassad hemtjänst & assistans

– där du bestämmer

Välkommen att kontakta oss

 

 

Assistanskompaniet


Vill du få mer information om Assistanskompaniets personlig assistans?



www.assistanskompaniet.se 


Kontaktperson:

Jessica Johansson, 076 175 99 08 
jessica.johansson@assistanskompaniet.se 



 

 

Hemtjänstkompaniet

Vill du få mer information om Hemtjänstkompaniets hemtjänst?


www.hemtjanstkompaniet.se

 

Alvik

08-25 54 60

alvik@hemtjanstkompaniet.se

 

Bromma

08-651 62 23

bromma@hemtjanstkompaniet.se

 

Danderyd

08-753 79 51

danderyd@hemtjanstkompaniet.se

 

Hässelby/Vällingby/Spånga

08-38 04 90

vallingby@hemtjanstkompaniet.se

 

Sollentuna

08-753 79 52

sollentuna@hemtjanstkompaniet.se

 

Solna

08-470 58 93

solna@hemtjanstkompaniet.se

 

Täby

08-53 33 28 01

taby@hemtjanstkompaniet.se

 

Österåker

08-400 258 55

akersberga@hemtjanstkompaniet.se

 

Vårdkompaniet




Har du frågor kring bemanning inom akutsjukvård, primärvård, geriatrik och avancerad hemsjukvård?

 


www.vardkompaniet.se


Kontaktperson: Pär Falk, 070 557 07 06, 
per.falk@vardkompaniet.se 



 


Funderar du på att sälja din verksamhet inom hemtjänst, personlig assistans och sjuksköterskeuthyrning?



Vård & Omsorgskompaniet 


Kontaktperson: Magnus Ekqvist, 073 511 77 75
, magnus.ekqvist@vardomsorgskompaniet.se

Vård & Omsorgskompaniet (VOK)

Telefon: 08-753 79 50

Besöksadress: Huvudstagatan 22, 171 58 Solna

Postadress: Box 47, 182 12 Danderyd

Facebook facebook.com/Hemtjanstkompaniet

E-post: info@hemtjanstkompaniet.se